Kişiye Özel Sürüş Geliştirme Programları

kisiye-ozel-gelistirme-egitimi (1) (1)

Programın Amacı
  • Sürücü belgesi olup, trafikte araç kullanma deneyimi yetersiz olan sürücüler için kurumumuz tarafından geliştirilmiş özel paket programlarımız mevcuttur.

Eğitim Programları

1.PAKET PROGRAM: 5 GÜNDE 10 DERS

2.PAKET PROGRAM: 7 GÜNDE 15 DERS

3.PAKET PROGRAM: 10 GÜNDE 20 DERS

4.PAKET PROGRAM: 15 GÜNDE 30 DERS

 

Eğitimlerimiz kendimize ait özel trafiğe kapalı alanda başlayarak,şehiriçi farklı güzergahlarda defansif sürüş eğitimleri ile devam etmektedir.

SORUNUZ MU VAR?

Hangi araç ile eğitim verilmektedir?

Sürücü belgesi olduğu halde trafikte sürüş becerileri yetersiz olan katılımcılara kullanmakta oldukları araç tipine ve ehliyet sınıfına uygun olarak eğitim verilmektedir.

Eğitim süreci nasıl işlemektedir?

Kişiye özel sürüş geliştirme programlarında yer alan 4 farklı paket seçeneğine göre eğitim süreci belirlenmektedir. Gün ve ders sayılarının farklılaştığı eğitim paketleri sürücünün sürüş kabiliyetlerine göre uygun olanın belirlenmesiyle eğitim verilmektedir. Eğitim sürecinde defansif güvenli ve dinamik araç kullanımına uygun hale gelmesi için sürücü uygulamalı olarak eğitim almaktadır. Sürücünün seviyesine göre eğitim süreci ilerlemekte ve eksik olduğu noktalar üzerinde eğitmenler yoğunlaşmaktadır. Ehliyete sahip olup hiç araç kullanmayı bilmeyen katılımcıların eğitim süreci temel sürüş teknikleri ile başlatılmaktadır. Daha sonra sürüş geliştirme ve trafikte konsantrasyon üzerine eğitim verilerek sürüş becerilerinin iyileştirilmesi amaçlanmaktadır. Defansif ve ileri sürüş teknikleri eğitimlerinin de kapsadığı programda sürücünün trafik şartlarında sürüş seviyesi arttırılmaktadır.

Hangi eğitim paketi bana daha uygun nasıl anlarım?

Kişiye özel sürüş geliştirme programları sürücülerin trafikte araç kullanma becerilerine ve eksik kaldıkları noktalara göre belirlenmektedir. Sürüş kabiliyetine göre tespit edilen eksiklikler hangi eğitim programının katılımcı için daha uygun olacağını göstermektedir. 4 farklı eğitim paketi programları içerisinden sürüş becerisine göre ideal eğitim seçilebilmektedir.

Eğitim saatleri nasıl belirleniyor?

Kişiye özel sürüş geliştirme programlarında bulunan eğitim paketleri farklı gün ve saat sayısında dersi içermektedir. Katılımcıların eğitim gün ve saatlerinin belirlenmesi için eğitim programının başlangıcında hem katılımcıya hem de eğitmenlere uygun olarak ortak tarih ve zaman belirlemesi yapılmaktadır. Özellikle çalışanlar için izin günlerinde veya mesai saatlerinin bitiminde sürüş geliştirme eğitimi alınabilmesi mümkündür.

Derse katılamadığımızda telafi oluyor mu?

Kişiye özel sürüş geliştirme programında eğitim gün ve saatleri önceden belirlenmektedir. Ancak katılımcının aksi bir durum yaşaması halinde derse katılamama durumu tarafımıza iletildiği takdirde telafi eğitimi söz konusu olabilmektedir.

banner